RMC1/20-1071FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1071FPA
JLCPCB Part #
C20093765
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS