RMC1/16-2703DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16-2703DTP
JLCPCB Part #
C6187137
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS