RMC1/16-2003DTP
MFR.Part #
RMC1/16-2003DTP
JLCPCB Part #
C20092447
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS