RMC1/10-1600FTP
MFR.Part #
RMC1/10-1600FTP
JLCPCB Part #
C20091728
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS