RMC1/10-122JTP
MFR.Part #
RMC1/10-122JTP
JLCPCB Part #
C340511
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS