RMC1K69R8FTE
MFR.Part #
RMC1K69R8FTE
JLCPCB Part #
C5856082
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS