RMC1K5113FTE
MFR.Part #
RMC1K5113FTE
JLCPCB Part #
C5876003
Description
-55℃~+155℃ 1W 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS