RMC1K4530FTE
MFR.Part #
RMC1K4530FTE
JLCPCB Part #
C20095510
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS