RMC1/8K86R6FTP
MFR.Part #
RMC1/8K86R6FTP
JLCPCB Part #
C6275348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS