RMC1/8K4870DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4870DTP
JLCPCB Part #
C5875853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS