RMC1/8K3742DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3742DTP
JLCPCB Part #
C7343644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS