RMC1/8K3480DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3480DTP
JLCPCB Part #
C7343627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS