RMC1/8K11R3FTP
MFR.Part #
RMC1/8K11R3FTP
JLCPCB Part #
C20095117
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS