RMC16-472JTP
MFR.Part #
RMC16-472JTP
JLCPCB Part #
C5139533
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS