RMC1-4R7JTE
MFR.Part #
RMC1-4R7JTE
JLCPCB Part #
C20091712
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS