RMC1-4R42FTE
MFR.Part #
RMC1-4R42FTE
JLCPCB Part #
C7288598
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS