RMC1/4K9102FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9102FTE
JLCPCB Part #
C7055594
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS