RMC1/4K8663FTE
MFR.Part #
RMC1/4K8663FTE
JLCPCB Part #
C5856567
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS