RMC1/4K68R1FTE
MFR.Part #
RMC1/4K68R1FTE
JLCPCB Part #
C6977681
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS