RMC1/4K4702FTE
MFR.Part #
RMC1/4K4702FTE
JLCPCB Part #
C6275097
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS