RMC1/4K3322FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3322FTE
JLCPCB Part #
C5876638
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS