RMC1/4K2052FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2052FTE
JLCPCB Part #
C5856407
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS