RMC1/4K1401FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1401FTE
JLCPCB Part #
C7055507
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS