RMC1-2R80FTE
MFR.Part #
RMC1-2R80FTE
JLCPCB Part #
C6397273
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS