RMC1/2K2403FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2403FTE
JLCPCB Part #
C5876419
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS