RMC1/2K2202FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K2202FTE
JLCPCB Part #
C20093923
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS