RMC1/2K1004FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1004FTE
JLCPCB Part #
C6977118
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS