RMC1/16SK62R0DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK62R0DTH
JLCPCB Part #
C7288906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS