RMC1/16SK22R6DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK22R6DTH
JLCPCB Part #
C6653785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS