RMC1/16K3241DTP
MFR.Part #
RMC1/16K3241DTP
JLCPCB Part #
C5875974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS