RMC1/16K122FTP
MFR.Part #
RMC1/16K122FTP
JLCPCB Part #
C908908
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS