RMC1/10K3R24FTP
MFR.Part #
RMC1/10K3R24FTP
JLCPCB Part #
C6976429
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.24Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS