RMC1/10K1373DTP
MFR.Part #
RMC1/10K1373DTP
JLCPCB Part #
C20091784
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS