RLC63-R066FTE
MFR.Part #
RLC63-R066FTE
JLCPCB Part #
C2598237
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 66mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS