RLC50-R068JTE
MFR.Part #
RLC50-R068JTE
JLCPCB Part #
C4195509
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 68mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS