RLC35K2R70FTE
MFR.Part #
RLC35K2R70FTE
JLCPCB Part #
C2597812
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS