RLC35K2R40JTE
MFR.Part #
RLC35K2R40JTE
JLCPCB Part #
C4077154
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS