RLC35K2R70JTE
MFR.Part #
RLC35K2R70JTE
JLCPCB Part #
C2597559
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS