RGC1/16K30R0BTP
MFR.Part #
RGC1/16K30R0BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS