RLC16-R330JTP
MFR.Part #
RLC16-R330JTP
JLCPCB Part #
C2597038
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 330mΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS