RLC16KR620JTP
MFR.Part #
RLC16KR620JTP
JLCPCB Part #
C2597012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS