RLC10-R910JTH
MFR.Part #
RLC10-R910JTH
JLCPCB Part #
C2596935
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 910mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS