RLC10-R510FTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC10-R510FTH
JLCPCB Part #
C2596971
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS