RLC10-R430FTH
MFR.Part #
RLC10-R430FTH
JLCPCB Part #
C4287943
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS