RLC10-R240FTH
MFR.Part #
RLC10-R240FTH
JLCPCB Part #
C2596975
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 240mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS