RGC1/8C6812DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C6812DTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS