RGC1/8C5363FTP
MFR.Part #
RGC1/8C5363FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS