RGC1/8C4751FTP
MFR.Part #
RGC1/8C4751FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS