RGC1/8C30R1FTP
MFR.Part #
RGC1/8C30R1FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS