RGC1/8C2611BTP
MFR.Part #
RGC1/8C2611BTP
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS